Garážová vrata

Garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou nejvíce prodávaným typem v oblasti garážových vrat. Dokonale dokážou pokrýt všechny požadavky na sekční vrata nabízená do jakékoliv stavby. Ideálním řešením jsou sekční garážová vrata, která se dokážou dokonale přizpůsobit stávajícímu otvoru a nová vrata tak můžete mít bez jakéhokoliv většího zásahu do stavebního otvoru. Sekční garážová vrata vyrábíme v několika různých sériích, které se vyznačují svými vlastnostmi určující typ kování nebo jejich vzhled. Nabízíme tři série sekčních vrat a to ECO, EASY a VARIANT. Každá jednotlivá série má své specifické vlastnosti. Více o jednotlivých sériích se dozvíte v popisku u každé z námi nabízených sérií.  

U sekčních vrat nabízíme opravdu velkou škálu barevných provedení, možnost výběru ze tří povrchů a pěti typů lamel. Nabízíme 40mm plně zateplený panel polyuretanovou pěnou s přerušeným tepelným mostem. Důležitým konstrukčním prvkem u sekčních vrat je kování, které dodáváme z pozinkované oceli o tloušťce 1,5mm. Sekční vrata se vyznačují opravdu velmi širokým záběrem, co se týká pokrytí většiny stavebních otvorů 

Tipy panelů

Vybírat si můžete z různých druhů panelů - od hladkého až prolisovaný rustikální....

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.